पाथिभरा माताकाे दर्शन गरी हेर्नुस् आजको राशिफल | २०७८ जेठ २७ गते, बिहीवार

राशिफल वास्तु ज्याेतिष

२०७८ जेठ २७ गते, बिहीवार, १० जुन २०२१। ज्येष्ठ कृष्णपक्ष औंसी तिथि (१५ः३७ बजेदेखि शुक्ल प्रतिपदा)। राेहिणी नक्षत्र, ११ः३९ बजेदेखि मृगशिरा। चन्द्रराशि– वृष।

 

मेष – चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ : आत्तिने बानीले बोलीको गलत अर्थ लाग्न सक्छ। अरूको मुख ताक्ने बानीले आफ्नो काम अधुरो रहनेछ। अरूलाई दिएको वचन पुर्याउन नसक्ता आलोचित बन्नुपर्ला। हातमा आएको रकम अरूका लागि खर्चनुपर्नेछ। परिस्थिति सबल नदेखिए पनि मिहिनेतले आशा जगाउनेछ। बुद्धिको उपयोगले काम बनाउन सकिनेछ। शुभचिन्तकहरूको भावना बुझ्ने चेष्टा गर्नुहोला।

 

वृष – इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो : बिछोडिएका परिवारजनसँग भेटघाट हुनेछ। रमाइलो जमघटका बीच स्वादिष्ट भोजनको आनन्द लिने अवसर जुट्नेछ। सुन्दर पहिरनले व्यक्तित्वमा आकर्षण ल्याउनेछ। मनपर्ने वस्तु, उपहार प्राप्त हुनेछ। नयाँ कामको प्रस्ताव आउनेछ भने साथ दिनेहरू बढ्नेछन्। रचनात्मक कामले मनग्गे धन आर्जन हुनेछ। पहिलेको सफलताले थप हौसला जगाउनेछ।

 

मिथुन –  का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह : खर्चको जोहो गर्न अलि दौडधुप गर्नुपर्ला। अवसरको खोजीमा आफन्त र परिवारबाट टाढिनुपर्ने हुन सक्छ। छर-छिमेकमा असमझदारी बढ्नेछ। व्यवसायमा लगानी बढाउनुपर्ने समय छ। पछिका लागि केही वस्तु त्याग्नुपर्ने हुन सक्छ। उधारोमा व्यापार गर्नुपर्ला। खर्च लागे पनि उपलब्धि हातलागी नहुन सक्छ। चुनौती पन्छाउँदै रोकिएका काम गर्नुपर्ने समय छ।

 

कर्कट – हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो : आम्दानी मनग्य भए पनि आकस्मिक खर्चले धन संग्रहमा बाधा पुग्नेछ। आफ्नो मेहनतबाट अरूले फाइदा उठाउने कोसिस गर्नेछन्। थालेको काम बीचमा रोकिन सक्छ। खर्च र समय लागे पनि मिहिनेत गर्दा पुन: काम बनाउन सकिनेछ। विगतका कर्मको उचित प्रतिफल प्राप्त हुनेछ। तर समयमा सजग नहुँदा आफ्नो श्रमबाट अरूले फाइदा उठाउने चेष्टा गर्नेछन्।

 

सिंह –  मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे : प्रतिष्ठित काम गरेर धेरैको मन लोभ्याउन सकिनेछ। सामाजिक कार्यले हौसला प्रदान गर्नेछ। भूमि, वाहन र कर्मयोगबाट लाभ मिल्नेछ। राम्रो कर्मफल प्राप्त हुनाले मन प्रसन्न रहनेछ। काम अड्किए पनि लाभांश प्राप्त भइरहनेछ। विशिष्ट व्यक्तिको सहयोग जुट्नाले महत्त्वाकांक्षी काम बन्न सक्छ। समाजमा तारिफयोग्य काम गर्दै नाम र दाम कमाउने अवसर प्राप्त हुनेछ।

 

कन्या – टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो : अस्वस्थताले काममा जुट्न समस्या पर्नेछ। कमजोरीले चिन्ता बढाउनेछ भने परिस्थितिवश चिताएको काम पनि रोकिन सक्छ। अरूका लागि बुद्धि खर्चनुपर्ला। आफ्ना विषयमा अरूले दाबी गर्न सक्छन्। तापनि सत्कार्यमा शुभचिन्तकहरूको साथ पाइनेछ। लगनशीलताले मात्र संकल्प पूरा गर्न सकिनेछ। प्रयत्न गर्दा समाजसेवामूलक काम सम्पादन गर्न सकिनेछ।

 

तुला – र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते : प्रतीक्षित नतिजा कमजोर देखिनाले काम दोहोर्याउनुपर्ला। स्वास्थ्य कमजोर रहनाले औषधि–उपचारमा खर्च बढ्नेछ। यात्रा अलि कष्टपूर्ण हुनेछ। गलत व्यक्तिको विश्वास गर्दा काम रोकिन सक्छ। पहिलेका समस्या दोहोरिनाले अलमलमा परिएला। गोपनीयता बाहिरिनाले पनि समस्या आइपर्ने देखिन्छ। विशेष उपलब्धिका लागि भने केही समय प्रतीक्षा गर्नुपर्ला।

 

वृश्चिक – तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु : खर्च लागे पनि दिन मनोरञ्जनपूर्ण रहनेछ। केही विवादास्पद कामको जिम्मेवारी वहन गर्नुपर्ला। शुभचिन्तकसँगको सम्बन्ध सुमधुर बनाइराख्न व्यवहारमा सजग रहनुहोला। भौतिक सुविधाले खर्च निम्त्याउन सक्छ। साथीभाइको सहयोगले उत्साह मिल्नेछ। मित्रता र प्रेमको बन्धन कसिनेछ। सोखले जोखिम बढाउन सक्छ। उपहारले काममा थप उत्साह पनि जगाउनेछ।

 

धनु – ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे : मिहिनेतीहरूका लागि समय निकै उत्साहजनक रहनेछ। प्रतिस्पर्धामा विजय प्राप्त हुनेछ भने द्वेष तथा ईर्ष्या गर्नेहरूले हार खानेछन्। पराक्रमद्वारा अधिकार स्थापित गर्न सकिनेछ। चुनौती चिर्दै काम बनाउन सकिनेछ। स्वास्थ्य सबल रहनेछ भने शत्रुहरू परास्त हुनेछन्। व्यापारलगायत आर्थिक लाभ हुने काम प्रारम्भ हुनेछ। महत्त्वाकांक्षी कार्य शुभारम्भ गर्ने समय छ।

 

मकर -भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि :  छिटो फल प्राप्त गर्ने आकांक्षाले समस्या निम्त्याउनेछ। अरूका लागि बुद्धि र श्रम खर्चनुपर्ला। अवसर आए पनि नयाँ काममा हातहाल्नुअघि राम्ररी विचार पुर्याउनुहोला। परिस्थितिसँग सम्झौता गर्नुपरे पनि गरेको कामले आशा भने जगाउनेछ। समयको मागअनुसार चल्ने प्रयास गर्नुहोला। बौद्धिक व्यक्तिहरूसँग प्रतिस्पर्धा हुन सक्छ। मेहनत गर्दा अध्ययनमा प्रगति हुनेछ।

 

कुम्भ –  गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द : आश्वासन बाँड्नेहरूले झुक्याउन सक्छन्। कामको अवसर प्राप्त भए पनि तत्काल प्रतिफल हातलागी नहुन सक्छ। पहिलेका सम्झौता तोड्नुपर्ने परिस्थिति आउन सक्छ। अरूको भरले मात्र काम पूरा नहुन सक्छ। अन्योलमा मान्यजनको सुझाव शिरोधार्य गर्दा सामान्य लाभ हुनेछ। रोकिएका काम दोहोर्याउनुपर्ला। आफ्नो प्रतिफलबाट अरूले फाइदा उठाउन सक्छन्।

 

मीन – दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि : बेलैमा योजना बनाएर काम थाल्दा राम्रो फाइदा हुनेछ। प्रतिस्पर्धीहरूले हार खानेछन् भने काममा मिहिनेतको फल प्राप्त हुनेछ। प्रयत्न गर्दा राम्रै अवसर जुट्नेछ। साथीभाइले पनि राम्रै सहयोग जुटाउनेछन्। पछिसम्म लाभ हुने काम प्रारम्भ हुनेछ। भौतिक साधन जुट्नाले दिगो योजना प्रारम्भ होला। व्यापारमा मनग्गे धनलाभ हुनेछ। सेवामूलक कामबाट प्रतिष्ठा पाइनेछ।

 

याे पनि पढ्नुस्

२०७८ सालको पहिलो खग्रास सूर्यग्रहण : यी ९ राशिमा पर्दैछ प्रभाव

एजेन्सी । २०७८ सालको पहिलो खग्रास सूर्यग्रहण जून १० अर्थात जेठ २७ गते बिहीवार हुँदैछ ।

यस पटक सूर्यग्रहण जयेश्थ महिनाको कृष्णपक्षको अमावस्या दिनमा हुनेछ। सूर्यग्रहण दिउँसो १ः४२ मा सुरू भई साँझ ६:४१ मा समाप्त हुन्छ।

यो सूर्य ग्रहण उत्तर अमेरिका, यूरोप, एशियामा आंशिक रूपमा देखिनेछ। जबकि ग्रीनल्याण्ड, उत्तरी क्यानाडा र रूसले पूर्ण सूर्य ग्रहण देख्नेछ। यस वर्षको सूर्य ग्रहण भारतको अरुणाचल प्रदेशमा मात्र देखिनेछ।

 

ज्योतिषका अनुसार यस पटक सूर्य ग्रहण वृष राशिमा हुनेछ। तसर्थ, यी राशि चिन्हका व्यक्तिहरू सतर्क हुनु आवश्यक छ।

यसको साथमा, सूर्यग्रहणको प्रभाव सबै राशि चिन्हहरूमा पनि पर्नेछ। आज हामी ज्योतिष विज्ञ प्रवीण मिश्राबाट हामीलाई जानकारी दिँदै छौ की सूर्य ग्रहणको असरले सम्पूर्ण राशिमा के कस्तो असर पार्दैछ ।

 

मेष – मंगल ग्रह मेषका स्वामी हुन्। यस राशिका व्यक्तिहरूले आफ्नो स्वास्थ्यको ख्याल राख्नु पर्छ। राम्रो खाना राख्नुहोस्। धैर्यताका साथ काम गर्नुहोस्। केहि समयको लागि कुनै ठूलो निर्णय लिनुहोस्। यो ग्रहणको प्रभावले तपाईलाई शुभ परिणाम दिन सक्छ। विदेशबाट नाफा को सम्भावना छ। सफलताको लागि नयाँ अवसरहरु हुनेछन्। वैज्ञानिकहरूले केहि नयाँ खोज गर्न सक्छन्।

 

वृष – यस राशि चक्रमा सूर्य ग्रहणको कारण वृष राशिले आफ्नो स्वास्थ्यको धेरै ख्याल राख्नु पर्छ। तपाईंको जीवनमा सकारात्मकता बढाउनुहोस्। आउँदै गरेको एक महिनाको लागि कुनै ठूलो निर्णय लिन बेवास्ता गर्नुहोस्। व्यापारसँग सम्बन्धित केहि कामको केहि समयको लागि स्थगित गर्नुहोस्। लामो यात्रा नगर्नुहोस्। यस राशिका व्यक्तिले भाग्यको सहयोग प्राप्त गर्दछन्। त्यसैले चिन्ता लिनु आवश्यक छैन।

 

मिथुन – यो सूर्य ग्रहणले यस राशिका मानिसका लागि राम्रो नतिजा ल्याउनेछ। यो कला, मिडिया आदि को क्षेत्रहरु संग सम्बन्धित व्यक्तिहरु लाई विशेष गरी फलदायी हुनेछ। जो चार्टर्ड एकाउन्टेन्ट छन् उनिहरुका लागि यो ग्रहण एक राम्रो समय हो। तपाईंको बोली नियन्त्रण गर्नुहोस्।

 

कर्कट – यस राशिका व्यक्तिहरूमा सूर्यग्रहणको कुनै नकारात्मक प्रभाव पर्ने छैन। तनावबाट बच्नुहोस्। तपाइँको काममा फोकस राख्नुहोस्।

 

सिंह – यस राशिकका मानिसहरूले आफ्नो योजना जमिनमा अझ दृढताका साथ गर्नुपर्नेछ। कुनै पनि कामको बारेमा अनुसन्धान गरे पछि मात्र निर्णय लिनुहोस्। सूर्यग्रहण पछि आफ्नो योजनाहरु मा काम गर्नुहोस्। यसले तपाईलाई सफलता दिनेछ। तपाईंले परिवारको सहयोग प्राप्त गर्नुहुनेछ।

 

कन्या – यस राशिका व्यक्तिले आफ्नो स्वास्थ्यको ठूलो ध्यान राख्नुपर्दछ। स्वास्थ्यको लागि हानिकारक चीजहरूको सेवन गर्नबाट जोगिनुहोस्। बाहिरका चीजहरू खानबाट बच्नुहोस्। तपाईं साथीहरूको समर्थन प्राप्त गर्नुहुनेछ।

 

तुला – यस राशिका व्यक्तिले सूर्य ग्रहणबाट कुनै नकारात्मक नतिजा प्राप्त गर्दैन। तपाईंको पेशासँग सम्बन्धित मामिलाहरूमा निश्चित रूपमा साथीहरू वा परिवारका सदस्यहरूको सल्लाह लिनुहोस्। विचारपूर्वक केहि गर्नुहोस्। काम हुनेछ। सफलता आउनेछ।

 

वृश्चिक – यस राशिका जातिले व्यर्थमा खर्च गर्नु हुँदैन। नियन्त्रण खर्च गर्नुहोस् । रीसबाट बच्नुहोस्। रिस उठ्न नदिनुहोस्।

 

धनु – यो सूर्य ग्रहणले यस राशिका व्यक्तिको लागि शुभ परिणाम ल्याउनेछ। तपाईंले काममा सफलता पाउनुहुनेछ। समय तपाईका लागि अनुकूल छ। आलश्य छोड्नुहोस् र काममा ध्यान दिनुहोस्।

 

मकर – यस राशिका व्यक्तिहरूलाई तपाईंको कामको गति बढाउँनेछ । तपाईको अहंकारको कारण कुनै पनि काम स्थगित नगर्नुहोस्। तपाईं राम्रो परिणामहरू प्राप्त गर्नुहुनेछ। परिवार र साथीभाईहरुको सहयोगमा, तपाईंको काम हुनेछ।

 

कुम्भ – यदि तपाईं कसैलाई केही भन्न चाहानुहुन्छ भने केही समयको लागि रोक्नुहोस्। पेशासम्बन्धी मामिलामा होशियार रहनुहोस्। यदि तपाईं रोजगार परिवर्तन गर्ने सोच्दै हुनुहुन्छ भने, त्यसपछि केहि समयको लागि स्थगित गर्नुहोस्। नयाँ सीप सिक्नुहोस्। यो सूर्य ग्रहणको तपाईं मा कुनै नकारात्मक प्रभाव हुँदैन।

 

मीन – यो सूर्य ग्रहणले यस राशिका व्यक्तिको लागि अनुकूल परिणाम ल्याउनेछ। तपाईंको बोली नियन्त्रण गर्नुहोस्। तपाईंका कार्यहरू चाँडो गर्नुहोस्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *