जे बर मागे पनि पूरा हुने पाथिभरा माताकाे दर्शन गरी हेर्नुस असार १० गते शुक्रबारकाे राशिफल !

राशिफल राष्टिय वास्तु ज्याेतिष समाज

मेष राशि : जीवनसाथीसँग राम्रो समय बित्नेछ। व्यापार बढ्नेछ। काममा शान्ति मिल्नेछ। लगानी लाभदायक हुनेछ। कार्य सम्पन्न हुनेछ। घर बाहिर सुख शान्ति छाउनेछ। मनको अस्थिरतालाई नियन्त्रण गर्नुहोला । कानूनी बाधा हटेर स्थिति अनुकूल हुनेछ।

वृष राशि : साझेदारको समयसापेक्ष सहयोग प्राप्त हुनाले खुसी रहनेछ। काममा मातहतका कर्मचारीको सहयोग मिल्नेछ । व्यापार व्यवसाय राम्रै चल्नेछ । आम्दानी बढ्नेछ । चोटपटक र रोगका कारण अवरोध आउन सक्नेछ । अरुको काममा हस्तक्षेप नगर्नु होला । स्थिर सम्पत्तिको खरिद बिक्रीले ठूलो लाभ लिन सक्छ।

मिथुन राशि : साथीभाइसँग समय राम्रो रहनेछ। स्वादिष्ट भोजनको आनन्द लिनुहोस्। बौद्धिक कार्यमा सफलता मिल्नेछ । प्रबुद्ध व्यक्तिको मार्गदर्शन मिल्नेछ। काममा अनुकूलता रहनेछ। आफ्नो बोली नियन्त्रण गर्नुहोस्। शत्रु सक्रिय रहनेछन् । जीवनसाथीको स्वास्थ्यमा चिन्ता रहनेछ ।

कर्कट राशि : जोखिम र सुरक्षाको कामबाट टाढा रहनुहोस्। घर बाहिर अशान्ति हुनेछ। काममा बाधा आउनेछ । आम्दानीमा कमी आउने र काममा कामको बोझ आउनेछ । अनावश्यक व्यक्तिहरू विवादमा पर्न सक्छन्। व्यापारमा सन्तुष्टि रहनेछैन । साझेदारहरूसँग मतभेद हुन सक्छ।

सिंह राशि : साथीभाइसँग सहकार्य गर्न सकिनेछ। सन्तुष्टि मिल्नेछ। सामाजिक प्रतिष्ठा बढ्नेछ। व्यापार व्यवसाय सहज रुपमा चल्नेछ । आफ्नो प्रभाव बढाउन सक्नुहुन्छ। काममा अनुकूलता रहनेछ। लगानी राम्रो रहनेछ । जोखिमपूर्ण र संपार्श्विक काम नगर्नुहोस्। प्रयास सफल हुनेछन्। ठूला कामको समस्या हट्नेछ ।

कन्या राशि : घर बाहिरको स्थिति अनुकूल रहनेछ। खुशीको वातावरण रहनेछ। चीजहरू हातमा राख्नुहोस्। टाढाबाट शुभ समाचार प्राप्त हुनेछ। आत्मविश्वास बढ्नेछ। काममा सहकर्मीले साथ दिनेछन् । व्यापारमा हतार नगर्नुहोस्। चोटपटक र दुर्घटनाबाट बच्नुहोस्। लाभको अवसर आउनेछ ।

तुला राशि : व्यापार यात्रा सफल हुनेछ। अप्रत्याशित लाभको सम्भावना छ। भाग्यले साथ दिनेछ। व्यापार राम्रो हुनेछ। काममा अधिकार बढ्नेछ। जुवा, सट्टेबाजी र चिठ्ठाको जालमा नपर्नुहोस्। लगानी राम्रो रहनेछ । प्रलोभनमा नपर्नुहोस् उत्साह नियन्त्रण गर्नुहोस्। जीवनसाथीबाट सहयोग मिल्नेछ ।

वृश्चिक राशि : आम्दानीमा निश्चितता रहनेछ। अप्रत्याशित खर्च बढ्नेछ। व्यापारमा कमी आउनेछ । काममा विवाद हुन सक्छ। साझेदारहरूसँग मतभेद हुन सक्छ। तपाईलाई थकान महसुस हुनेछ। अपेक्षित काममा बाधा आउनेछ । चिन्ता र तनाव रहनेछ।

धनु राशि : व्यापार यात्रा अनुकूल हुनेछ। पैसा हुनेछ। जोखिम मोल्ने हिम्मत होस् । अज्ञात भय र चिन्ता रहनेछ। यात्रा सफल हुनेछ। आँखा दुख्न सक्छ। लेनदेनमा सावधानी अपनाउनुहोला । बिना सोधी कसैलाई सल्लाह नदिनुहोस्। बक्यौता असुलीका प्रयास सफल हुनेछन् ।

मकर राशि : प्रतिष्ठा बढ्नेछ। धन खुशी संग संकलन हुनेछ । काममा वर्चस्व रहनेछ। आम्दानीका श्रोतहरु बढ्न सक्छन् । व्यापार व्यावसायमा लाभ हुनेछ । लगानी राम्रो रहनेछ । घर बाहिरको सहयोग र खुशीमा वृद्धि हुनेछ। नयाँ योजना बन्नेछ । प्रणाली सुधार हुनेछ। सामाजिक कार्य गर्ने इच्छा जागृत हुनेछ।

कुम्भ राशि : लाभको अवसर आउनेछ। खुशीको वातावरण रहनेछ। मातहतका कर्मचारीको सहयोग मिल्नेछ । सामाजिक कार्यक्रममा सहभागी हुने अवसर मिल्नेछ । अरूको काममा हस्तक्षेप नगर्नुहोस्। पूजा आराधना तथा सत्संगमा रुचि बढ्नेछ । शान्ति हुनेछ। अदालत र अदालतको काम अनुकूल रहनेछ।

मीन राशि : व्यापार राम्रो हुनेछ। इष्टमित्र तथा आफन्तले सहयोग गर्नेछन् । आम्दानी जारी रहनेछ। जोखिम नलिनुहोस्। क्रोध र उत्तेजनालाई नियन्त्रण गर्नुहोस्। विवादलाई प्रोत्साहन नगर्नुहोस्। पुरानो रोग बाधाको कारण बन्नेछ। स्वास्थ्यमा खर्च हुनेछ । सवारी साधन तथा मेसिनरीको प्रयोगमा लापरवाही नगर्नु होला ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.

6 + 2 =