जे बर मागे पनि पूरा हुने सुपादेउराली माइकाे दर्शन गरी हेर्नुस् असार ९ गते बिहीबारकाे राशिफल

राशिफल वास्तु ज्याेतिष समाज

मेष राशि : आम्दानीमा वृद्धि र प्रगति अनुकूल रहनेछ। लाभको अवसर आउनेछ । साझेदारहरूको सहयोग समयमै प्राप्त हुनेछ। यात्राको योजना बन्नेछ । घरबाहिर केही तनाव रहनेछ। स्वास्थ्यको ख्याल गर्नुहोला । स्थायी सम्पत्तिको कामले ठूलो लाभ दिन सक्छ। बेरोजगारी हटाउने प्रयास सफल हुनेछन्।

वृष राशि : पार्टी र पिकनिक कार्यक्रम बनाइनेछ। स्वादिष्ट व्यञ्जनहरूको आनन्द लिनुहोस्। व्यापार व्यवसायमा अनुकूलता रहनेछ । रचनात्मक कार्यमा सफलता मिल्नेछ। काम गर्न मन लाग्नेछ। शेयर बजारमा लाभ हुनेछ । काममा सुविधा बढ्न सक्छ। व्यस्तताका कारण स्वास्थ्यमा ध्यान दिनुहोला । धन प्राप्ति सहज हुनेछ।

मिथुन राशि : बोलीमा नियन्त्रण राख्नुहोस्। चिन्ता र तनाव रहनेछ। स्वास्थ्य कमजोर रहनेछ । व्यापार राम्रो हुनेछ। आम्दानीमा निश्चितता रहनेछ। अनावश्यक खर्च हुनेछ । बेमेलबाट बच्नुहोस्। बेकारका कुराहरूमा ध्यान नदिनुहोस्। तपाईंले आफ्नो काममा बढी ध्यान दिन आवश्यक छ।

कर्कट राशि : आत्मसम्मान रहनेछ। उत्साहजनक जानकारी पाउनुहुनेछ। ठूलो काम गर्न मन लाग्नेछ। परिवारका सदस्यको उन्नतिको खबर मिल्नेछ। सुख मिल्नेछ। पारिवारिक सहयोग रहनेछ । कसैको कुरामा नपर्नुस्, फाइदा हुनेछ । बिर्सिएका साथीभाइ तथा पाहुनाको स्वागत र सम्मानमा खर्च हुनेछ ।

सिंह राशि : साथीभाइको सहयोग र मार्गदर्शन प्राप्त हुनेछ। लाभको अवसर आउनेछ । यात्राको योजना बन्नेछ । सुख मिल्नेछ। घरबाहिर रमाइलो वातावरण रहनेछ। काममा सहजता महसुस गर्नुहुनेछ। व्यापार व्यवसायबाट सन्तुष्टि मिल्नेछ । सन्तानको चिन्ता रहनेछ । प्रतिद्वन्द्वी र शत्रुले हानि पु¥याउन सक्छन् ।

कन्या राशि : काममा जोश र जाँगर रहनेछ। साथीभाइसँग खुसीसाथ समय बित्नेछ। यात्रा सुखद र लाभदायक हुनेछ। उपहार तथा उपहार प्राप्त हुने सम्भावना छ । व्यापार व्यावसायबाट राम्रो लाभ हुनेछ । घरबाहिर सफलता मिल्नेछ। परिवारमा सुख शान्ति छाउनेछ।

तुला राशि : आम्दानीमा निश्चितता रहनेछ। साथीभाइको सहयोग मिल्नेछ । कुनै हतार छैन। स्वास्थ्य कमजोर रहनेछ । काममा बाधा आउनेछ । चिन्ता र तनाव रहनेछ। आफ्नो जीवनसाथीसँग मेलमिलाप गर्नुहोस्। अनावश्यक खर्च हुनेछ । बेमेलबाट बच्नुहोस्। व्यक्तिसँग अनावश्यक झगडा हुन सक्छ। बेकारका कुराहरूमा ध्यान नदिनुहोस्।

वृश्चिक राशि : व्यापार राम्रो हुनेछ। घर बाहिर खुसी रहनेछ। बक्यौता असुलीका प्रयास सफल हुनेछन् । यात्रा सुखद रहनेछ। लाभको अवसर आउनेछ । काममा शान्ति मिल्नेछ। अत्यावश्यक वस्तु हतारमा हराउन सक्छ। कानूनी बाधा आउन सक्छ। विवाद नगर्नुहोस्

धनु राशि : सामाजिक कार्यमा सफलता मिल्नेछ। सम्मान मिल्नेछ । सफलता मिल्नेछ। लाभको अवसर आउनेछ । घरबाहिर खुशीको वातावरण रहनेछ। पारिवारिक सहयोग मिल्नेछ। ठूलो काम गर्न मन लाग्नेछ। सफलताको साधन जुट्नेछ । जोखिम नलिनुहोस् नयाँ योजना सुरु गर्ने उत्तम समय हो।

मकर राशि : कूटनीतिज्ञको सहयोग मिल्नेछ। लाभको ढोका खुल्नेछ। जानकार प्रबुद्ध व्यक्तिको सहयोग प्राप्त हुने सम्भावना छ । तन्त्र-मन्त्रमा रुचि बढ्नेछ। चोटपटक र दुर्घटनाबाट बच्नुहोस्। व्यस्त रहनेछ तपाईं थकित र कमजोर महसुस गर्नुहुनेछ। विवादबाट टाढा रहनुहोस्। धन प्राप्त हुनेछ।

कुम्भ राशि : धनको साधनमा ठूलो खर्च हुनेछ। राम्रो अवस्थामा रहनुहोस्। चोटपटक र दुर्घटनाबाट बच्नुहोस्। आम्दानीमा कमी आउन सक्छ। घरबाहिर असहयोग र अशान्तिको वातावरण रहनेछ। साथीभाइको सहयोग मिल्नेछ । आम्दानी सम्भव छ।

मीन राशि : वरिष्ठ व्यक्तिको सहयोगले कार्यमा बाधा हटेर लाभको स्थिति सिर्जना हुनेछ। परिवारका सदस्यहरू अनुकूल व्यवहार गर्नेछन्। व्यापार राम्रो हुनेछ। नयाँ व्यक्तिहरूसँग सम्पर्क हुनेछ। आम्दानी र स्वास्थ्यमा वृद्धि हुनेछ। चिन्ता कम हुनेछ। कुनै हतार छैन। प्रेम सम्बन्धमा अनुकूलता रहनेछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.

3 + 5 =