जे बर मागे पनि पूरा हुने पाथिभरा माताकाे दर्शन गरी हेर्नुस् जेठ १३ गते शुक्रबारकाे राशिफल

राशिफल राष्टिय वास्तु ज्याेतिष

मेष राशि : पार्टी र पिकनिक कार्यक्रम गर्न सकिन्छ। स्वादिष्ट व्यञ्जनहरूको आनन्द लिनुहोस्। विद्यार्थी वर्गमा सफलता मिल्नेछ। व्यापार बढ्नेछ। आम्दानीका नयाँ स्रोत जुट्न सकिनेछ । नोकरीमा गरेको कामको प्रशंसा हुनेछ । मनमा नयाँ विचार आउनेछन् । भाग्यले साथ दिनेछ। पैसा हुनेछ।

वृष राशि : दुखद समाचार प्राप्त हुन सक्छ। भाषणमा हल्का शब्दहरू प्रयोग नगर्नुहोस्। क्रोध र उत्तेजनालाई नियन्त्रण गर्नुहोस्। पुरानो रोग देखा पर्न सक्छ। तपाईंसँग बहुमूल्य चीजहरू राख्नुहोस्। काम गर्न मन लाग्दैन । अरुले तपाईबाट धेरै अपेक्षा गर्नेछन्, व्यापार व्यावसायमा लाभ हुनेछ।

मिथुन राशि : प्रयास सफल हुनेछ। शक्ति बढ्नेछ। सामाजिक कार्य गर्ने अवसर मिल्नेछ । सम्मान मिल्नेछ । व्यापार बढ्नेछ। लगानी राम्रो रहनेछ । नोकरीमा गरेको कामको प्रशंसा हुनेछ । आम्दानी बढ्नेछ। प्रतिद्वन्द्वी बढ्नेछ। लाभ हुनेछ।

कर्कट राशि : टाढाबाट शुभ समाचार प्राप्त हुनेछ। आत्मविश्वास बढ्नेछ। जोखिम मोल्ने हिम्मत छ । घरमा पाहुनाको आगमन हुनेछ । हर्ष र उत्साह रहनेछ। व्यापार–व्यवसायमा राम्रो लाभ मिल्नेछ । आलस्य हावी हुनेछ। प्रलोभनमा नपर्नुहोस् विवेक प्रयोग गर्नुहोस्।

सिंह राशि : अप्रत्याशित लाभ हुन सक्छ। रोजगारीको प्रयास सफल हुनेछ। रोजगारीमा वृद्धि हुनसक्छ । व्यापार यात्रा सफल हुनेछ। लगानी अनुकूल रहनेछ। घरबाहिर खुशीको वातावरण रहनेछ। केही काममा चिन्ता बढ्नेछ । शारीरिक पीडा हुने सम्भावना छ ।

कन्या राशि : अप्रत्याशित खर्चहरू आउनेछन्। विवादले आत्मसम्मानमा चोट पुग्न सक्छ। पुरानो रोग दोहोरिनेछ । जोखिम र संपार्श्विक कार्यहरूबाट बच्नुहोस्। अपरिचित व्यक्तिको बोलीमा नपर्नुहोस्। व्यापार राम्रो हुनेछ। आम्दानीमा निश्चितता रहनेछ।

तुला राशि : बक्यौता असुली गर्ने प्रयास सफल हुनेछन्। व्यापार यात्रा सफल हुनेछ। लाभको अवसर आउनेछ । व्यापार व्यावसायमा लाभ हुनेछ । काममा अनुकूलता रहनेछ। भाग्यले साथ दिनेछ। महान कार्य गर्ने इच्छा जागृत हुनेछ। चिन्ता र तनाव रहनेछ। प्रलोभनमा नपर्नुहोस्

वृश्चिक राशि : नयाँ योजना बन्नेछ। प्रणाली सुधार हुनेछ। सम्मान मिल्नेछ । आम्दानीका नयाँ स्रोत जुट्न सकिनेछ । व्यापार व्यवसायमा राम्रो लाभ हुनेछ । शेयर बजार तथा म्युचुअल फण्ड आदिबाट लाभ हुनेछ । प्रेम सम्बन्धमा हतार नगर्नुहोला। थकान रहनेछ। केही काममा चिन्ता बढ्नेछ ।

धनु राशि : धार्मिक कार्यमा रुचि बढ्नेछ। अदालत र अदालतको कामबाट लाभ मिल्नेछ। ठूला कामको बाधा हट्नेछ । लाभको अवसर आउनेछ । व्यापार व्यावसायमा लाभ हुनेछ । पारिवारिक सहयोग मिल्नेछ। घर बाहिर खुसी रहनेछ। अरुको काममा हस्तक्षेप नगर्नु होला ।

मकर राशि : यात्रा गर्न हतार नगर्नुहोस्। शारीरिक पीडा हुने सम्भावना छ । पुरानो रोग दोहोरिनेछ । सवारी साधन तथा मेसिनरीको प्रयोगमा सावधानी अपनाउनुहोला । हाँसोमा हलुका नहोस् भनेर ख्याल गर्नुहोस्। व्यापार व्यावसाय राम्रो हुनेछ । आम्दानीमा निश्चितता रहनेछ।

कुम्भ राशि : धन हानिको सम्भावना छ। लेनदेनमा हतार नगर्नुहोस्। थकान र कमजोरी हुन सक्छ। व्यापार व्यावसाय राम्रो हुनेछ । काममा शान्ति मिल्नेछ। यात्रा सुखद रहनेछ। प्रेम सम्बन्धमा अनुकूलता रहनेछ। राजनीतिक अवरोध हटेर स्थिति अनुकूल बन्नेछ । घर बाहिर खुसी रहनेछ।

मीन राशि : स्थायी सम्पत्तिको कामले ठूलो लाभ दिन सक्छ। रोजगारी बढ्नेछ। आम्दानीका नयाँ स्रोत जुट्न सकिनेछ । पदोन्नतिको प्रयास सफल हुनेछ। जीवन सुखमय हुनेछ। घर बाहिर खुसी रहनेछ। स्वास्थ्यमा राहत मिल्नेछ। चिन्ता हट्नेछ। कामको स्थिति बढ्नेछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.

15 − 7 =