यी ४ चीज देखिनु अत्यन्तै शुभ मानिन्छ, दिन्छ कुनै पनि कामको सफलताको संकेत

राशिफल वास्तु ज्याेतिष समाज

ज्योतिष शास्त्रमा शुभ र अशुभ कुराहरु बताईएको छ । जीवनमा धेरै कुरालाई अशुभ वा अशुभ मानिन्छ। एकै समयमा, केहि चीजहरू देख्नु राम्रो संकेत हो। घरबाट निस्कँदा वा बाटोमा जाँदा यी कुराहरू देख्दा काममा सफलता मिल्छ ।

बाटोमा सिक्का प्राप्त गर्नु पनि शुभ चिन्हमा समावेश छ। यसलाई पितृको आशीर्वाद भनिन्छ । भनिन्छ, यस्तो हुँदा पितृको आशीर्वाद साथमा हुन्छ । यस्तो अवस्थामा जुनसुकै काम कडा मिहिनेतले गर्दा सफलता र प्रगति मिल्नेछ ।

कुनै शुभ कार्यमा जाँदा गाई देख्नु पनि शुभ मानिन्छ । गाईलाई शास्त्रमा पूजनीय मानिएको छ । यस्तो अवस्थामा गाईलाई प्रणाम गरेर मात्र अगाडि बढ्नुहोस्। यसो गर्नाले काममा आउने बाधाहरु हटेर काम सजिलै सम्पन्न हुनेछन् । यसका अलावा सुपारी र माछाको दर्शन गर्नु पनि शुभ मानिन्छ।

ज्योतिष शास्त्रका अनुसार घरबाट निस्कने क्रममा भिखारी देखिएमा केही दिएपछि मात्र अघि बढ्नुपर्छ । भनिन्छ यसो गर्नाले छिट्टै ऋणबाट मुक्ति मिल्छ ।

घरबाट निस्कने क्रममा तपाईको नजर कसैको अर्थमा पर्यो भने त्यसलाई शुभ संकेत मानिन्छ । यो देखेर दिवंगत आत्माको चिरशान्तिको कामना गरी हात जोडेर भगवानसँग प्रार्थना गर्ने जनविश्वास छ । त्यहाँ केही बेर बसेपछि अगाडि बढ्नुपर्छ । भनिन्छ, मानिसको मृत्युपछि उसको दु:खको लागि प्रार्थना गर्दा आत्माले दु:ख हटाउँछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 5